راهنمای خدمات ما

راهنمای خدمات ما - Immigration to Quebec


این روزها با سخت تر شدن مقررات انتقال پول و نیز مشکلات سیاسی میان کشورها افراد عادی و شهروندان کشورهای درگیر نیز با مشکلاتی روبرو هستند. تصور کنید شما در کانادا هستید و می خواهید خانه خود را بفروشید به ایران بروید و در ایران خانه بخرید و یا در شرایطی بر عکس این حالت هستید. فروش خانه، دریافت پول آن در ایران، تبدیل آن به ارز خارجی، انتقال آن به خارج، توجیه مشروع بودن منبع آن برای نهادهای خارجی ناظر بر پول شویی، یافتن خانه ای مناسب برای خرید و در پایان خرید خانه در کشور جدید مراحلی است که باید طی کنید تا پروژه شما به سامان برسد. طی کردن این مراحل می تواند بسیار سخت باشد به خصوص آنجا که قرار است پول را منتقل کنید.

ما آماده ایم تا این راه پر فراز و نشب را برای شما آسان کنیم و با رعایت مقررات و بدون زیر پا گذاشتن قوانین کشورهای مبدا و مقصد پروژه شما را به انجام رسانیم. 

با تکمیل فرم مربوطه در سایت ما آمادگی خود را اعلام می کنید اینکه چه برای فروش دارید و چه برای خرید یا معاوضه می خواهید.

ما با مراجعه به دیتا بیس موجود مواردی را که ممکن است برای شما جذاب باشد انتخاب کرده و به شما معرفی می کنیم. توجه کنید همانگونه که شما برای معاوضه خانه خود در ایران با ما تماس گرفته اید عده زیادی نیز در شرایط عکس وضعیت شما مایل به خرید خانه ای در ایران هستند. در مرحله اول تلاش ما بر پیدا کردن این دو مورد و انجام معامله میان شماست. 

اگر در دیتا بیس ما آنچه شما به دنبال آن هستید یافت نشود در این صورت با کمک آژانسهای مجاز و متعدد طرف قرارداد در سه کشور مورد مطلوب شما را یافته و با کمک وکلا و سردفتران عضو تیم امکان انجام دو معامله را برای شما فراهم می کنیم. 

در انجام این معاملات همه جوانب حقوقی و ثبتی مورد توجه خواهد بود و در خصوص میزان تعهدات مالک به بانکها نیز از روشهای قانونی اطلاعات دقیق به دست خواهد آمد. این تیم تلاش خواهد کرد فروش و یا خرید ملک شما در آرامش و بدون دغدغه و در چارچوب قوانین و مقررات انجام پذیرد.

گروه ما برای انجام این خدمات با شما قرارداد خواهد بست و متناسب با نوع خدمات درصد مشخصی از قیمت مورد معامله به عنوان دستمزد از شما دریافت خواهد شد.

درباره ما - Canada Visa

درباره ما

ما گروهی تخصصی هستیم که با داشتن نمایندگی فعال در ایران و کانادا، می توانیم به شما در معاوضه املاکتان کمک کنیم. با کمک کارشناسان با تجربه و متخصص (شامل کارشناسان ملک، حقوق دانان، کارشناسان مهاجرت و متخصصین مالی و سرمایه گذاری) اطمینان می یابید که امور مربوط به معاوضه ملک شما به صورت قانونی و کاملا شفاف در هر دو کشور مبدا و مقصد اتفاق افتاده است.

درباره ما       تماس با ما

ملکی در کانادا و آمریکا می خواهید؟ - Study in Canada

ملکی در کانادا و آمریکا می خواهید؟

اگر ملکی در ایران دارید و مایلید آن را با ملک مناسبی در کانادا و یا آمریکا معاوضه نمایید، ما می توانیم به شما کمک کنیم.
کافی است با کلیک بر روی کلید زیر، فرم مربوطه را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید.

فرم خرید ملک در کانادا و یا آمریکا (یا معاوضه با ملک در ایران)

ملکی در ایران می خواهید؟ - Investment in Quebec

ملکی در ایران می خواهید؟

اگر مایلید در بازار ملک ایران سرمایه گذاری نمایید و یا قصد بازگشت به سرزمین مادری را دارید، با ما مشورت کنید.
کافی است فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم خرید ملک در ایران (یا معاوضه با ملک در کانادا و یا آمریکا)

مهاجرت به کانادا | مهاجرت به آمریکا | گرین کارت آمریکا | مهاجرت از طریق سرمایه گذاری | مهاجرت نیروی کار | اقامت کانادا | اقامت آمریکا | دانمارک | مهاجرت به دانمارک | تحصیل در کانادا | تحصیل در آمریکا | نرخ ارز | مهاجرت به کانادا | ماهنامه پرنیان